Perły Księżniczki – ziołowe preparaty dopochwowe

Perły Księżniczki

Kobiety, w trosce o swoje zdrowie intymne poszukują coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Tymczasem mądrość przodków, oparta na ziołowych recepturach przynosi często zdecydowanie lepsze efekty. Na polskim rynku pojawił się właśnie produkt o nazwie Perły Księżniczki, które stanowią ziołowe preparaty dopochwowe. O tym czym są Perły, jak działają oraz na co zwrócić uwagę decydując się na ich zakup, dowiesz się z poniższego materiału.

Perły Księżniczki – co to i dla kogo?

Perły stanowią efektywną profilaktykę i ekspresową kurację, która wspiera kobiety podczas takich przypadłości jak nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy, nadżerka szyjki macicy, zapalenie pochwy, mięśniaki macicy, zapalenie przydatków, wypadanie macicy a także dolegliwości ginekologiczne wywołane infekcjami grzybiczymi oraz bakteryjnym zapaleniem pochwy.

W skład Pereł Księżniczki wchodzą zioła, czyli aktywne biologicznie składniki. Są to: korzeń rabarbaru, akacja katechu, ekstrakt z nasion Draceny smoczej, Sophora flavescens, wysuszone dojrzałe owoce selernicy (Cnidium monnieri (L.), palony ałun, modrzewnic chiński (Pseudolarix amabilis), olszewnik, kamfora borniejska, boraks, korkosz bawierski i inne rzadkie komponenty Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Dzięki kompleksowemu składowi, kuracja może w wielu przypadkach całkowicie zastąpić tradycyjne (farmakologiczne) sposoby leczenia – do tych przypadków należą przede wszystkim infekcje o podłożu bakteryjnym wirusowym i grzybiczym.

Perły często polecane są też kobietom długotrwale starającym się o dziecko oraz cierpiącym podczas współżycia, ze względu na suchość pochwy. Opóźniają również procesy starzenia są więc często również wybierane w celach kosmetyczno-estetycznych.

Co zawiera opakowanie i jak stosować Perły?

Opakowanie zawiera 6 pudełeczek z globulkami, które są szczelnie zamknięte. Do każdego pudełeczka dołączone są 2 foliowe ochraniacze na palec do aplikacji globulki.

Aplikacja przebiega tak samo jak w przypadku tradycyjnego, bawełnianego tamponu. Należy wyciągnąć z opakowania produkt, rozwinąć zwinięty sznureczek, zaaplikować globulkę, jednocześnie sznureczek pozostawiając na zewnątrz.

Globulki aplikuje się raz na 3 dni. Następnie należy odczekać kolejne dwa dni przed kolejną aplikacją. Te czynności należy powtarzać przez okres miesiąca. Po upływie tego czasu rekomendowane jest stosowanie jednej globulki na miesiąc w celu podtrzymania efektu zdrowia dróg intymnych.

W związku z tym, że Perły Księżniczki powodują oczyszczanie dróg rodnych, należy w okresie stosowania produktu zwiększyć higienę intymną. Drobne plamienia nie powinny nas martwić. Należy jednak zwrócić uwagę na skład naszej bielizny. Wskazana jest czysta, organiczna bawełna, bez sztucznych dodatków oraz przewiewna, nieobcisła garderoba.